Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Nora Istrefi, pushime nė Ohėr

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Nora Istrefi, pushime nė Ohėr   6/10/2008, 18:25

Zhvendosja e radhės e Nora Istrefit nė Maqedoni, ka zgjatur pak mė shumė jo vetėm pėr arsyet e videoklipit tė saj tė ri, por edhe pėr pak ditė pushime.
Ajo gjendet nė Ohėr tė Maqedonisė me tė fejuarin e saj prej disa ditėsh, ndėrkohė qė ka lėnė nė pauzė realizimin e videoklipit, i cili ėshtė duke u realizuar nga njė prej regjisorėve mė tė mirė serbė. Kėngėtarja pritet qė tė hedhė nė tregun muzikor klipin e saj mė tė ri, ndėrkohė qė nė vjeshtė, ka planifikuar qė tė lanēojė edhe albumin e saj tė ri, i cili vjen dy vjet pas albumit “Opium”, i cili u prit mjaft mirė nga publiku.

Ajo zyrtarizoi nė maj lidhjen e saj dashurore prej mė shumė se dy vjetėsh me Robertin, njė artist i njohur nga Kosova.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Nora Istrefi, pushime nė Ohėr
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: