Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Sėmundja vdekjeprurėse e Winehouse

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Sėmundja vdekjeprurėse e Winehouse   6/10/2008, 18:20

Amy Winehouse mund tė vdesė vetėm pas tre muajsh pasi ka zhvilluar njė sėmundje tė rėndė tė mushkėrive tė njohur si emfizema
Kėngėtarja e hitit, “Rehab”, e cila nė fillim dyshohej tė jetė e sėmurė nga tuberkulozi ėshtė diagnostikuar me emfizemė, dhe tani duhet tė qėndrojė nė karrocė dhe tė mbajė me vete oksigjen shtesė i cili do t’i ndihmojė pėr tė marrė frymė nėse sėmundja pėrkeqėsohet.

“Nuk ėshtė e drejtė qė kjo tė jetė jeta e vajzės sime tė bukur 24-vjeēare. Mirėpo nėse droga pėr tė ėshtė mė e rėndėsishme se frymėmarrja atėherė le tė jetė kėshtu. Mjekėt i kanė thėnė se nėse edhe njė herė i kthehet drogės ajo do tė vdesė”, ka thėnė babai i saj, Mitch.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Sėmundja vdekjeprurėse e Winehouse
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: