Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ermali blen shtėpi nė vlerė prej 300.000 eurosh?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ermali blen shtėpi nė vlerė prej 300.000 eurosh?   6/10/2008, 18:16

Kėngėtari, Ermal Fejzullahu, ka blerė njė shtėpi nė vlerė prej 300.000 eurosh nė Fshatin Ndėrkombėtar nė Prishtinė, i cili po ndėrtohet nė Veternik.
Lajmin e ka bėrė tė ditur pėr telegrafi njė mik i Ermalit, i cili ka thėnė se shtėpia e re e Ermalit ėshtė njė vilė e vėrtetė dhe se ai e ka blerė atė me ndihmėn e babait tė tij, legjendės sė muzikės shqipe, Sabri Fejzullahut.

Shtėpia e Ermalit vjen menjėherė pas xhrimit tė video-klipit tė ri, tė cilin pritet ta lansojė gjatė verės nėpėr televizionet kosovare.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ermali blen shtėpi nė vlerė prej 300.000 eurosh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: