Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ėshtė mbajtur sfilata Dita e Modės se Prishtinės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ėshtė mbajtur sfilata Dita e Modės se Prishtinės   6/10/2008, 18:14

Me organizimin e organizatės FER, tė cilėn e udhėheq modelja dhe bukuroshja, Diellza Kolgeci, ka hapur ditėn e modės sė Prishtinės.
Sfilata ėshtė bėrė nė qendėr tė Prishtinės, dhe sipas Kolgecit, ėshtė organizuar nė ambientin e hapur pėr shkak se kėshtu ka menduar tė organizojė sė paku diēka pėr qytetarėt e Prishtinės.

“Ajo ēfarė ka ndodhur me kulturėn deri tani mund tė konsiderohet krim, por ja qė unė jam munduar qė sė paku tė organizoj diēka pėr kėto ditė tė nxehta verore nė Prishtinė”, ka thėnė Diellza pėr telegrafi.com.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ėshtė mbajtur sfilata Dita e Modės se Prishtinės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: