Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Richards dhe Sheen mė nė fund tė lumtur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Richards dhe Sheen mė nė fund tė lumtur   6/10/2008, 18:08

Ēifti i ndarė prej kohėsh, Charlie Sheen dhe Denise Richards, janė ndarė tė kėnaqur me rezultatet e seancės sė fundme gjyqėsore nė lidhje me kujdestarinė pėr dy vajzat e tyre.
Richards dhe Sheen tė cilėt janė ndarė qė nė vitin 2006, vazhdimisht kanė kėmbyer ofendime ndaj njėri-tjetrit me javė tė tėra. Mirėpo pas takimit nė gjyq, tė dy kanė deklaruar se janė tė lumtur me vendimin pėrfundimtar.

“Charlie ka qenė shumė i mirė dhe shumė i kėnaqur me mėnyrėn se si ėshtė zgjidhur ēėshtja e kujdestarisė me dy vajzat”, ka thėnėn pėrfaqėsuesi i Sheen.

Edhe Richards ka deklaruar se ėshtė e lumtur me vendimin e gjyqit duke pasur parasysh se gjithēka duhet bėrė pėr tė mirėn e fėmijėve

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Richards dhe Sheen mė nė fund tė lumtur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: