Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Xhelozia e Jennifer Aniston

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Xhelozia e Jennifer Aniston   6/10/2008, 18:00

Jennifer Aniston ka kėrcėnuar se do ta largojė fotografinė e saj nga ballina e njė reviste nėse bashkė-aktorja e saj nga filmi, "He's Just Not That Into You", Jennifer Connelly, paraqitet bashkė me tė nė ballinė.
Ish-aktorja e serialit komik, “Friends”, ishte pajtuar tė paraqitej nė botimin e ri tė revistės, “America's Marie Claire”, pėr ta promovuar filmin mė tė ri tė saj, “He's Just Not That Into You”, mirėpo ajo nuk dėshiron qė bashkė me tė nė ballinė tė paraqitet edhe Connelly. Megjithatė, asaj i ka pėlqyer tė fotografohet me bashkė-aktore tjera femra, siē janė Drew Barrymore dhe Ginnifer Goodwin.

“Ajo ka kėrcėnuar se do tė tėrhiqet nėse Conelly paraqitet bashkė me tė nė ballinė. Ajo kėrkon tė paraqitet sa mė mirė qė ėshtė e mundur dhe tė mos e ‘pengojė’ dikush tjetėr”, ka thėnė njė burim pėr revistėn javore, Life and Style.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Xhelozia e Jennifer Aniston
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: