Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona:Video me majmunin,nuk ėshtė e vėrtetė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona:Video me majmunin,nuk ėshtė e vėrtetė   6/10/2008, 17:58

Ka qenė e ftuar nė emisionin televiziv “Valamala Show”- ”Pėrrallė me Tupan” nė KTV me datėn 30 maj 2008 kėngėtarja e njohur shqiptare Bleona Qereti.
Nė kėtė emision ajo ka sqaruar dhe pozitėn e saj mbi njė video tė fundit qė qarkullon tashmė nė internet. Ajo e ka cilėsuar kėtė tė fundit, si njė video tė modifikuar dhe qė gjithccka ėshtė vetmė njė shpifje e radhės. Bleona i referohet pikėrisht disa imazheve qė sė fundmi kanė dalė nė internet nga adresa qeveria.eu dhe qė e paraqisin atė duke i kėrkuar njė mjamuni tė bėjė seks me tė.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Bleona:Video me majmunin,nuk ėshtė e vėrtetė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: