Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gwyneth Paltrow qan pėr fėmijėt e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gwyneth Paltrow qan pėr fėmijėt e saj   6/10/2008, 17:54

Aktorja Gwyneth Paltrow, ka ndjerė aq shumė mungesė pėr fėmijėt e saj, derisa ka xhiruar filmin “Iron Man”, sa qė ka qėndruar nė dhomėn e saj nė rimorkio, prapa skenave, dhe ka qarė.
Aktorja, e cila ėshtė nėnė e 4-vjeēares Apple dhe 2-vjeēarit Moses, mori tri vite pushim nga aktrimi pas njė karriere mjaft tė suksesshme, pas lindjes sė vajzės sė saj nė vitin 2004. Por, aktorja iu rikthye punės dhe pa se e kishte mė tė vėshtirė se sa mendoi.

“Ishin ditė shumė tė vėshtira. Mendoja, ‘Oh zot, ndihmoma shtėpinė. Fėmijėt e mi do tė jenė nė banjė tash dhe duhej tė isha me ta’. Pastaj qėndroja nė rimorkio dhe qaja”, ka thėnė aktorja.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gwyneth Paltrow qan pėr fėmijėt e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: