Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Leona zėvendėson Amyn te Bondi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Leona zėvendėson Amyn te Bondi   6/10/2008, 17:46

Leona Lewis ėshtė zgjedhur pėr tė incizuar temėn e re tė kėngės pėr agjentin sekret, James Bond.
Kėngėtarja britanike ėshtė favorite pėr ta zėvendėsuar kėngėtaren, Amy Winehouse, duke huazuar zėrin e saj pėr aventurėn e 22-tė me radhė tė agjentit tė famshėm, 007.

Bosi i Bondit beson se Leona ėshtė kandidat ideal pėr kėngėn sepse ajo ka njė zė tė fuqishėm.

“Leona ėshtė njėra nga ato kandidate, e cila e ka tė drejtėn pėr tė bėrė kėtė edhe nė SHBA edhe nė Britani. Djemtė e Bondit tani i kanė kthyer kokėn nga Leona. Ajo ėshtė e rehatshme dhe ka zė tė mirė. Shumė shpejt do tė kėtė lajm pėr tė”, ka thėnė njė burim pėr gazetat botėrore.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Leona zėvendėson Amyn te Bondi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: