Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Divorcohen Witherspoon-Phillippe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Divorcohen Witherspoon-Phillippe   6/10/2008, 17:44

Reese Witherspoon ka nėnshkruar edhe njė marrėveshje tjetėr: Ndarjen e saj nga ish-burri i saj, aktori Ryan Phillippe.
Dokumentet janė plotėsuar tė mėrkurėn nė Los Angelos, dhe kėshtu ēifti i ka dhėnė vulė ndarjes, mirėpo nuk janė dhėnė detaje se ēfarė do tė bėhet me fėmijėt e tyre tė moshės tetė dhe katėr vjeē.

Witherspooon ėshtė cituar tė kėtė “shprehur dėshira kontradiktore”, kur ajo ka plotėsuar letrėn e divorcit dhe ėshtė ndarė me burrin e saj, pas shtatė vjetėsh martesė.

Aktorja e filmit "Legally Blonde" ka fituar ēmimin Oscar pėr aktorėn mė tė mirė nė vitin 2006.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Divorcohen Witherspoon-Phillippe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: