Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mirsa Kerēeli sjell albumin e saj tė ri

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mirsa Kerēeli sjell albumin e saj tė ri   5/10/2008, 21:28

Kėngėtarja nga Gjilani, Mirsa Kerēeli, nga nxjerrė albumin e ri tė cilin do ta promovojė me njė klip tė ri. Meqenėse ky ėshtė albumi i dytė, kėngėtarja ka vendosur qė atė ta titullojė pikėrisht "I dyti".
12 kėngė, kryesisht tė stilit R’n’B, janė pėrfshirė nė kėtė album, prej tė cilave 10 kėngė tė reja dhe dy kėngėt, “Good Luck” dhe “Nė banesėn time”, tė cilat janė tė njohura pėr audiencėn. Krahas kėngėve ritmike, nė album ėshtė e pėrfshirė edhe njė baladė.
Duke folur pėr “Express Live Summer”, Mirsa ka thėnė t’i ketė qėndruar besnike stilit tė saj, duke mos specifikuar qė tė ketė ndonjė ndryshim qė do tė mund tė ishte surprizė pėr adhuruesit e saj.
Pjesa mė e madhe e kėngėve janė krijime tė reperit, Genc Prelvukaj, pėrderisa pėr disa kėngė Mirsa ka bashkėpunuar edhe me Artan Kastratin.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mirsa Kerēeli sjell albumin e saj tė ri
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: