Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn   5/10/2008, 21:27

Njėri nga rokerėt mė tė famshėm nė Shqipėri, Aleksandėr Gjoka, sidomos mė kėngėn “Ditė dimri”, ka thėnė gjatė njė interviste nė “Blue Jeans”, se rok-u qė kultivohet sot nėpėr Shqipėri nuk ėshtė mė i mirė se ai i viteve gjashtėdhjeta dhe shtatėdhjeta.
Kėngėtari Gjoka ka paralajmėruar njė rikthim tė tij nė skenė edhe pse sipas tij pėr kėtė do tė kėtė kohė nė tė ardhmen.
Gjoka i cili nė vitet e ’90 zbuti zemrat e shumė romantikėve nė Shqipėri me baladat e tij, nuk ka qenė shumė aktiv, pėrderisa muzika rok nė Shqipėri ėshtė kthyer nė njė revolucion tė vėrtetė, gjė qė ėshtė parė gjatė festivalit “Top Fest 5”.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: