Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Leonora vlerėson adhuruesit e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Leonora vlerėson adhuruesit e saj   5/10/2008, 21:19

E veshur shumė thjeshtė, kėngėtarja Leonora Jakupi ka qenė e befasuar nga takimi me njė adhuruese tė saj, njė takim qė e kanė bėrė tė mundur drejtuesit e Top Koha Music.
Adhuruesja e saj i ka dhėnė kėngėtares njė album me fotografi tė ndryshme tė Leonorės pėrderisa, Nora ia ka dhuruar asaj njė CD.
Gjatė kėtij emisioni, Leonora e ka paralajmėruar albumin e saj mė tė ri, dhe ka folur rreth pėrmbajtjes sė tij. Mirėpo, ka hezituar tė flasė pėr jetėn e saj private.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Leonora vlerėson adhuruesit e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: