Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēiljeta dhe Ingridi sė shpejti nė Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēiljeta dhe Ingridi sė shpejti nė Kosovė   5/10/2008, 21:16

Tani qė tė gjithė e mėsuan tė vėrtetėn e "pėrleshjes" nė ring mes Ingridit dhe Ēiljetės, tė dyja vajzat superseksi kanė preferuar qė tė ndajnė sė bashku edhe frytet e suksesit tė tyre.
Pas koncerteve nė Tiranė, ato do tė zhvendosen drejt Kosovės, ku i presin disa ditė tė zjarrta “grushtimesh”, kėtė herė nė skenė.
Arsyeja qė vajzat janė ftuar nė Kosovė, nuk ka pikė dyshimi qė ėshtė suksesi i tyre i fundit me kėngėn “Puē-puēi”, me tė cilėn pritet qė ta ‘kallin’ atmosferėn nė prishtinė.
Mėsohet se tė dyja artistet do tė marrin plot 1.500 euro secila pėr ēdo koncert, njė shumė kjo e cila nuk ėshtė as mė pak, as mė shumė veēse fryti i bashkėpunimit tė tyre tė fundit.
Mė pas pritet qė tė dyja vajzat tė kenė tė prenotuar njė udhėtim akoma mė tė paguar drejt njė skenė shqiptare nė SHBA.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ēiljeta dhe Ingridi sė shpejti nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: