Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Teuta nuk flet me Fjollėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Teuta nuk flet me Fjollėn   5/10/2008, 21:15

Kėngėtarja, Teuta Kurti, nuk flet me ēikėn e kompozitorit kosovar Naim Krasniqi, Fjolla Krasniqi. Kėto dy kėngėtare aq shumė janė tė armiqėsuara saqė nuk dėshirojnė qė ta shohin njėra tjetrėn nė sy.
Sipas revistės, “Kosovarja”, armiqėsia e tyre ėshtė parė gjatė njė dite te Pallati i Rinisė dhe i Shtypit nė Prishtinė, ku dy vajzat jo vetėm qė nuk kanė folur por e kanė shikuar njėra tjetrėn shumė ashpėr.
Kurse njė burim i telegrafi.com ka thėnė se arsyet e kėsaj urrejtje nė mes tė dy kėngėtarėve ėshtė mosdhėnia e shpėrblimit tė parė nė “Polifest”, pėr Teutėn, njė ēmim qė ia kishte premtuar Fjolla, por qė nuk u realizua.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Teuta nuk flet me Fjollėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: