Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blero i dashuruar me njė modele.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Blero i dashuruar me njė modele.   15/9/2008, 04:27

Njė modele e njohur nė Kosovė, flitet sė fundmi se ėshtė edhe e dashur a e re e kėngėtarit Blero . Edhe pse ai nuk ka dashur tė konfirmojė asnjėherė zyrtarisht lidhjet e tij, nė internet janė publikuar kėto ditė disa foto, ku tregohet se ata kanė qenė sė bashku nė njė nga lokalet e natės sė Prishtinės Vajza quhet Sadrije Idrizaj, ėshtė njė modele e cila sė fundmi ėshtė shfaqur pėr herė tė parė nė krah tė kėngėtarit tė njohur kosovar. Ky i fundit vetėm njė vit mė parė u nda nga e fejuara e tij dhe qysh atėherė, ka nisur njė sfidė tė vėrtetė, pėrsa i takon lidhjeve tė reja dashurore.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Blero i dashuruar me njė modele.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: