Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lla Toja po kėrkon supermenin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lla Toja po kėrkon supermenin   15/9/2008, 04:27

Porno-aktorja sllovene Lla Toja ėshtė nė kėrkim tė njė partneri nė tėrė krahinėn, por duket se ajo do tė vjen edhe tek ne. Muajin e kaluar ka pasur produkcion ku ėshtė bere kėrkimi i njė porno-aktori I cili mund t’ja jep knaqėsin maksimale me tė njohurės dhe mė profesionales porno aktores sllovene Lla Toja. Ne rradhėn e tė lajmėruarve pati rastin tė jetė vetėm njeri prej djelmoshave, por kur janė ndez kamerat sllovenit nuk iu ėshtė ngritur alati dhe nuk ka mundur qė t’ju pėrgjigjet nevojave tė filmit. Pėr ndihmė i beri ftesė porno-aktorit italian cili e kreu punėn.

Por pėr filmat nė vazhdim Lla Toja ėshtė nė kėrkim pėr partner tė ri dhe i shkathėt nė territoret e Ballkanit. Veē mė ėshtė caktuare produkcion pėr nė shtetin e Kroacisė, nė bazė tė tė dhėnave seks-bomba bionde mund tė ndodh qė tė vjen edhe tek ne, pėr tė kėrkuare edhe kėtu njė tip qė I pėrshtatet. Qėllimi I saj pėr ardhjen tek ne ėshtė fakti se kėtu ėshtė bėr incizimi I porno-filmit qė mori pjesė nė radhėt e para pėr porno-oskar.

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lla Toja po kėrkon supermenin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: