Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mtv Awards, tre cmime per Britney Spears.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1911
Age : 97
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mtv Awards, tre cmime per Britney Spears.   15/9/2008, 04:24

Triumf pėr Britney Spears nė “Mtv Awards”, qė u ndanė mbrėmjen e kaluar nė Los Angeles. Tre kanė qenė ēmimet qė Lolita e popit ka ēuar nė shtėpi. Spears ka marre me singellin “Piece of Me” tre ēmime: "Videoja mė e mirė e Vitit", "Video me e mirė pėr kategorinė e femrave" dhe "Video mė e mirė Pop".

Ēmimi pėr "Videon mė tė mirė nė kategorinė meshkuj" e mori kėngėtari Chris Brown me “With You”.

“Linkin Park” kanė fituar nė kategorinė e video mė e mirė rok me “Shadow of the Day”, ndėrsa video hip-hop i shkoi Lil Wayne me kėngėn “Lollipop”.

Nė fund “Tokyo Hotel” fituan ēmimin si artistet mė tė mirė tė rinj

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Mtv Awards, tre cmime per Britney Spears.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: