Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn   13/9/2008, 16:06

Njėri nga rokerėt mė tė famshėm nė Shqipėri, Aleksandėr Gjoka, sidomos mė kėngėn “Ditė dimri”, ka thėnė gjatė njė interviste nė “Blue Jeans”, se rok-u qė kultivohet sot nėpėr Shqipėri nuk ėshtė mė i mirė se ai i viteve gjashtėdhjeta dhe shtatėdhjeta.
Kėngėtari Gjoka ka paralajmėruar njė rikthim tė tij nė skenė edhe pse sipas tij pėr kėtė do tė kėtė kohė nė tė ardhmen.
Gjoka i cili nė vitet e ’90 zbuti zemrat e shumė romantikėve nė Shqipėri me baladat e tij, nuk ka qenė shumė aktiv, pėrderisa muzika rok nė Shqipėri ėshtė kthyer nė njė revolucion tė vėrtetė, gjė qė ėshtė parė gjatė festivalit “Top Fest 5”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gjoka: Rok muzika mė e mirė nė tė kaluarėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: