Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re   13/9/2008, 16:03

Kėngėtarja kosovare, Vesa Luma, do tė paraqitet me njė kėngė tė stilit ritmik pėr adhuruesit e saj nė Kosovė.
Kėngėtarja kosovare, ka thėnė pėr telegrafi.com se kėnga ėshtė shumė ritmike por titulli i kėngės ėshtė lėnė surprizė nga kėngėtarja.
“Ėshtė njė kėngė tamam pėr mėrgimtarėt, tė cilėt ma merr mendja se do ta pėlqejnė atė”, ka thėnė kėngėtarja.
Luma ėshtė duke vazhduar karrierėn e saj me hov tė madh. Duket se lidhja e saj me Genc Dobroshin ka bėrė qė ajo mos tė ndalet nė karrierėn e saj muzikore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: