Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elsa po e shijon dashurinė nė ishujt amerikanė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elsa po e shijon dashurinė nė ishujt amerikanė   13/9/2008, 16:03

Kėngėtarja e mirėnjohur shqiptare, Elsa Lila ka udhėtuar pėr nė ishujt Karaibe me tė dashurin e saj Arian Konomin.
Lajmin e ka transmetuar suplementi i “Gazetės shqiptare”, “Bluetooth”.
Kėngėtarja ishte parė sė pari nė aeroport tė Madridit, mirėpo nė fillim nuk ishte ditur se cili ishte destinacioni final i kėngėtares.
Sipas gazetės, Elsa dhe Ariani sė pari kanė shkuar nė Kubė, ku kanė qėndruar njė javė, mė pas vizitėn e tyre e kanė vazhduar edhe nė ishujt “Paradise Island”, nė arkipelagun e Bahameve.
Por, e tėrė kjo do tė vėrtetohet pasi ata tė jenė kthyer nė Shqipėri apo Itali ku edhe do tė shikohet ngjyra e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Elsa po e shijon dashurinė nė ishujt amerikanė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: