Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zbulohet lidhja e Rihannas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zbulohet lidhja e Rihannas   13/9/2008, 16:00

Nėna e yllit tė muzikės R&B, Chris Brown, ia ka zbuluar romancėn djalit tė saj me bukuroshen dhe kėngėtaren, Rihanna, duke thėnė se ajo ėshtė femra mė seksi dhe mė e ėmbėl me tė cilėn Chris ka dalė ndonjėherė.
Joyce Hawkins kishte marrė pjesė nė sallėn e ndarjes sė ēmimeve, BET Awards, sė bashku me djalin e saj dhe tė ‘dashurėn’ e tij, duke folur vazhdimisht vetėm fjalė tė bukura pėr Rihannan.
Tė pranishmit kanė pohuar se Rihanna dhe Brown me tė arritur nuk i kishin fshehur aspak emocionet pėr njėri-tjetrin.
“Ata hyrėn duke u mbajtur pėr dore dhe duke e puthur njėri-tjetrin nė qafė”, ka thėnė njė i pranishėm.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Zbulohet lidhja e Rihannas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: