Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn   13/9/2008, 15:58

13 anėtarėt e "Baba Records", janė munduar ta kritikojnė grupin e muzikės rep, "TBA", dhe sidomos Rebel a.K.a UniKKatil me njė kėngė tė tyre tė re nė albumin e tyre mė tė fundit, "Pika n’vesh".
Por, disa anėtarė tė TBA nė Prishtinė kur e kanė dėgjuar kėngėn aq shumė kanė qeshur me tė saqė kanė thėnė se kėso lloj disi bėn vetėm nė njė anėtarė i thjeshtė i TBA.
“E nėse Rebeli ia bon njė ‘diss’, atėherė Geti le ta pėrfundojė karrierėn e tij muzikore se sa i pėrket rep-it UniKKatil ėshtė mė i njohur. Mos harroni ai e ka shit albumin 20 000 euro, kurse Geti s’mundet as 5000 euro”, ka thėnė njė anėtar i TBA.
Madje rreth 20 anėtarė tė TBA e kanė pėrqeshur edhe festimin e ditėlindjes se Getit nė KTV, dhe kanė thėnė se ēfarė “gangsta”, mundet me qenė Geti ku si femen e feston ditėlindjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Geti "diss" TBA – TBA tallet me kėngėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: