Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Tyler pranon vartėsinė nga qetėsuesit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Tyler pranon vartėsinė nga qetėsuesit   13/9/2008, 15:56

Frontmeni i grupit legjendar "Aerosmith", Steven Tyler, ka pranuar se vartėsia e tij nga barnat pėr qetėsimin e dhimbjes e ka dėrguar atė nė rehabilitim.
Kėngėtari ėshtė anėtarėsuar nė njė qendėr rehabilituese nė Pasadena tė Kalifornisė muajin e kaluar, pasi qė nuk kishte mundur tė “vetėpėrmbahej nga mosmarrja e drogės, edhe pse 20 vite mė parė kishte hequr dorė nga drogat e forta.
“Nuk mund tė flija nėse nuk merrja barna pėr qetėsim. Nuk e di pėr tjerėt, mirėpo unė duhej tė ēohesha dhe tė ecja nėpėr dhomė, dhe nuk mė pėlqente njė gjė e tillė”, ka shpjeguar vokalisti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Tyler pranon vartėsinė nga qetėsuesit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: