Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Usher dhe P. Diddy shpėtojnė nga gjuajtja me armė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Usher dhe P. Diddy shpėtojnė nga gjuajtja me armė   13/9/2008, 15:55

P. Diddy, Nelly dhe Usher jan detyruar tė ikin pėr t'i shpėtuar njė zėnke tė armatosur.
Ngjarja kishte ndodhur nė njė klub nate nė Georgia tė Atlantas tė premten mbrėma, gjatė njė ndeje tė cilėn e kishte organizuar i dashuri i Janet Jackson, Jermaine Dupri.
Gjatė mbrėmjes njė mashkull i panjohur e kishte nxjerrė njė armė dhe kishte filluar tė gjuajė. Mirėpo, derisa asnjėri nga tė famshmit nuk ėshtė lėnduar, i armatosuri e kishte plagosur njėrin nga rojet e klubit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Usher dhe P. Diddy shpėtojnė nga gjuajtja me armė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: