Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kritikohet klipi i Sonit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kritikohet klipi i Sonit   13/9/2008, 15:54

Edhe pse tė gjithė e kishin pritur me padurim spotin e ri tė kėngėtares sė mirėnjohur shqiptare, Soni, shumė adhurues tė saj nuk kanė qenė tė kėnaqur mė kėngėtaren.
Nėpėr forume tė ndryshme interneti adhuruesit e saj kanė dhėnė komente tė ndryshme duke thėnė se kanė pritur mė shumė nga Soni. Por, si duket ndarja nga Flori dhe problemet e tjera tė kėngėtares kanė bėrė qė ajo mos t’i kushtojė shumė rėndėsi karrierės.
“Prisnim tjetėr gjė nga Soni. Jemi mėsuar qė gjithmonė ajo tė sjellė gjėra tė mėdha por kėnga nuk ėshtė nė stilin e saj”, shkruajnė adhuruesit e saj nėpėr forume tė ndryshme interneti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kritikohet klipi i Sonit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: