Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Bleona preferon jetėn e natės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Bleona preferon jetėn e natės   13/9/2008, 15:52

Pothuajse gjatė gjithė muajit qershor kėngėtarja, Bleona Qerreti, ėshtė parė duke udhėtuar natėn nėpėr qytetin e Prishtinės, por edhe nėpėr vende tė tjera, me tė dashurin e saj, Gani Bardha.
Edhe pse tė dytė kanė paralajmėruar pėr media se do tė martohen, duket se martesa e tyre ėshtė bėrė njė histori nė vete, pasi qė asnjėri nga ēifti nuk ka vendosur pėr kėtė.
Bleona kur ėshtė pyetur pėr kėtė zakonisht ka thėnė se ka qenė e zėnė mė punė dhe se nuk ka pasur kohė pėr tė organizuar dasmėn ashtu sikurse ka ajo dėshirė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Bleona preferon jetėn e natės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: