Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ashley Judd kundėr trafikimit tė qenieve njerėzore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ashley Judd kundėr trafikimit tė qenieve njerėzore   13/9/2008, 15:50

Aktorja Ashley Judd ka thėnė se ka vendosur ta ngrit zėrin kundėr trafikimit tė qenieve njerėzore, pasi konsideron se ka ngecje nė luftimin e kėtij problemi dhe ka shtuar se duhet tė ndizen motorėt dhe Kombet e Bashkuara tė ndihmojnė nė luftimin e kėsaj dukurie.
“E di se ka shumė tė pathėna dhe tė thėna pėr ata qė kanė ndihmuar. Mendoj se dikush do tė bashkohet me mua dhe ta ndihmojmė kėshtu KB-nė pėr ta luftuar kėtė dukuri ”, ka thėnė aktorja gjatė njė konference pėr shtyp nga selia e KB-sė
Judd ka fituar dy herė “Golden Globe” pėr dy rolet e saj nė filmat "De-Lovely" dhe "Kiss the Girls". Ajo po ashtu ka ndihmuar nė luftimin e AIDS-it duke qenė ndihmuese nė shumė fushata tė organizuara nga shoqatat joqeveritare nė SHBA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ashley Judd kundėr trafikimit tė qenieve njerėzore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: