Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Albėria e adhuron muzikėn rep

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Albėria e adhuron muzikėn rep   13/9/2008, 15:49

Kėngėtarja, Albėrie Hadėrgjonaj, ėshtė njė adhuruese e rap-it dhe thotė se kjo muzikė ka arritur tė pėrfitojė shumė adhurues nė Kosovė dhe Shqipėri.
Ajo ka qenė shumė e emocionuar gjatė kėndimit tė njė kėngė live, nė emisionin “Blue Jeans”, e cila ėshtė kėngė e re qė do futet nė albumin e saj, pėrderisa ka thėnė se priten edhe risi tė reja nga albumi i saj i fundit qė sė shpejti do tė del nė treg.
Ajo po ashtu ka lavdėruar kėngėtaren Adelina Ismajli, tė cilėn e ka quajtur primadonė tė muzikės pop nė tė gjitha trojet shqiptare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Albėria e adhuron muzikėn rep
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: