Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 David pengon aventurėn e Victorias

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: David pengon aventurėn e Victorias   13/9/2008, 15:48

Planet e Viktoria Beckham dhe shoqes sė saj mė tė mirė, Eva Longoria, pėr tė hapur njė klub nė Las Vegas janė vėnė nė rrezik nga burri i kėngėtares, David.
Ish-anėtarja e grupit, “Spice Girls” dhe aktorja e serialit, “Desperate Housewives”, dėshirojnė tė nisin njė biznes tė pėrbashkėt duke planifikuar tė hapin njė klub luksoz, i cili do ta pėrfshinte restorantin e Longorias, “Beso”, dhe njė kazino.
Mirėpo asi i futbollit, Davidi Beckham, mendon s gruaja e tij po pėrfshihet nė shumė gjėra dhe nuk dėshiron ta lejojė ta realizojė projektin e ri.
“Eva ka kėrkuar nga Victoria qė t’i ndihmojė pėr njė biznes tė ri, dhe asaj i ka pėlqyer shumė. Mirėpo pasi ka diskutuar me David, ai i ka thėnė se duhet tė merret me gjėrat tė cilat di t’i bėjė dhe tė mos hapet shumė”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
David pengon aventurėn e Victorias
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: