Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė   13/9/2008, 15:44

Sapo ka dalė nga shtėpia e “Big Brother”, Visi ėshtė ndarė nga e dashura me tė cilėn kishte njė vit qė ishte lidhur dhe tani tė gjitha femrat e dinė se ai ėshtė i lirė.
Ky fakt ka bėrė qė tė mos mendohen dy herė edhe vajzat e Kosovės tė cilat janė edhe shumė tė pashme siē e dimė tė gjithė.
Visi ka qenė njėri nga pjesėtarėt e “Big Brother”, i cili ėshtė kėnaqur mė sė shumti gjatė ditėve tė qėndrimit nė Prishtinė. Madje sipas informacioneve tona, Visi nuk ka fjetur asnjė natė vetėm … Me kė? Presim tė na e thotė vetė Visi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Visi: Ēikat e Kosovės mė adhurojnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: