Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Blair: Amerikanėt janė obsesivė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Blair: Amerikanėt janė obsesivė   13/9/2008, 15:42

Aktorja Selma Blair ka thėnė se amerikanėt janė tė fiksuar pas mėnyrės sė famshme jetėsore.
Ajo thotė se njerėzit nė vendlindjen e saj kalojnė shumė kohe duke i bėrė idhuj personat publikė, siē ėshtė aktorja Lindsay Lohan dhe familja e saj.
“A nuk mendoni se ka shumė amerikanė tė zhgėnjyer? Tė gjithė kėtu janė tė fiksuar pas gazetave tė cilat shkruajnė pėr tė famshmit, pėr jetėn e tyre, dhe dėshirojnė tė bėhen si ata. Nė Amerikė ka njerėz tė cilėt e pėrcjellin ‘reality’ shoun e Lohanėve dhe dėshirojnė tė bėhen si Dina dhe Ali Lohan dhe tė jetojnė nė njė shtėpi si tė tyren”, ka qenė fjalėt e Blair nė njė emision televiziv.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Blair: Amerikanėt janė obsesivė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: