Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arbėri dashurohet nė Besartėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arbėri dashurohet nė Besartėn   13/9/2008, 15:40

Arbėri e ka lėnė tė dashurėn e tij italiane dhe ka filluar tė kaloj me Besartėn, kosovaren e vetme e cila ka qenė nė shtėpinė e "Big Brother".
Kėshtu ka lajmėruar gazeta “Panorama”, e cila ka shkruar se mes Arbrit dhe Besartės mund tė ketė filluar njė histori dashurie. Rreth njė javė mė parė, disa ish-banorė tė shtėpisė sė “Big Brother” morėn pjesė nė ditėlindjen e Besartės nė Gjilan.
Pritja ishte e jashtėzakonshme jo vetėm nga familja e Besartės por nga tė gjithė fansat e programit “Big Brother”. Ishin ftuar nė ditėlindje tė gjithė ish-banorėt, por morėn pjesė vetėm Ēimi me familjen, Astriti me bashkėshorten, Ingridi, Ina, Poli, Visi, Dorina, Julinda me tė dashurin dhe i ftuari i nderit i cili nuk erdhi me grupin por me familjen e tij, ishte Arbri.
Mbas festės nė njė disko tė Gjilanit ku u krye edhe riti tradicional i prerjes sė tortės, tė gjithė banorėt u akomoduan nė njė nga vilat qė janė pronė e familjes sė Besartės, ndėrsa Arbri me familjen u ftuan nė ambientin ku jeton Besarta me familjen e saj. Gjithēka ngjan thjesht me disa gjeste shumė tė ngrohta mikpritjeje, shumė tė spikatura kėto nė traditėn e kosovarėve, e ku ndoshta Arbėri ėshtė pranuar si dhėndėr i ri i Kosovės .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arbėri dashurohet nė Besartėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: