Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Clooney - mė i dėshiruari pėr festa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Clooney - mė i dėshiruari pėr festa   13/9/2008, 15:37

George Clooney dhe Sir Paul McCartney kanė kryesuar listėn e yjeve me tė cilėt njerėzit do tė dėshironin mė sė shumti t’i kalojnė festat.
Ylli i muzikės pop Madonna, kandidati pėr President tė SHBA-ve, Barack Obama, Gordon Ramsay (personalitet televiziv) dhe aktorja Angelina Jolie po ashtu janė nė mesin e dhjetė mė tė preferuarve pėr festa, tė votuar nga 1,000 udhėtarė nga agjecia PIVR.co.uk.
“Kėta janė mė shumė se sa fytyra tė famshme. Ata kanė talent, janė bamirės, kanė jetė interesante dhe komplekse dhe mjaft anekdota pėr tė mbajtur secilin tė interesuar gjatė darkės”, ka thėnė drejtori i kompanisė, James Robinson.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Clooney - mė i dėshiruari pėr festa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: