Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elvana prapė bashkėpunon me kosovarėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Elvana prapė bashkėpunon me kosovarėt   13/9/2008, 15:36

Kėngėtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, pas divorcit (edhe pse tė pa martuar) nga Getoar Selimi, do tė bėjė njė kėngė me kėngėtarin tjetėr, po ashtu tė njohur nga Kosova, Ermal Fejzullahu.
Mirėpo, ky lajm ende nuk ėshtė konfirmuar nga vet kėngėtarėt, pėrderisa ai ėshtė transmetuar nėpėr gazeta tė ndryshme nė Shqipėri.
Gjata, mė parė kishte bashkėpunuar nė disa kėngė me Getoar Selimin, themeluesin e Baba Records. Mirėpo, ata ishin ndarė pas njė vit lidhje me njėri tjetrin, ndėrkaq sivjet Geti kishte lėshuar kritikat tė ashpra ndaj Elvanės gjatė “Videofestit muzikor 2008”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Elvana prapė bashkėpunon me kosovarėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: