Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gjebrea ndahet nga gruaja?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gjebrea ndahet nga gruaja?   13/9/2008, 15:34

Kėngėtari, Ardit Gjebrea, mė nė fund ka nėnshkruar divorcin pėr t’u ndarė nga gruaja e tij. Lajmin e kanė bėrė tė ditur gazeta tė ndryshme nga Shqipėria, pėrderisa disa ditė mė parė, Arditi kishte thėnė nė njė intervistė pėr gazetėn "Koha e jonė", se kishte marrėdhėnie tė shkėlqyeshme me gruan e tij.
Gjebrea nė kėtė intervistė kishte thėnė se gruaja e tij tashmė ėshtė edhe menaxhere e tij, por si duket edhe kjo ėshtė njė thashetheme e radhės ashtu sikurse bėjnė rėndom gazetat e Shqipėrisė.
Njė burim i telegrafit nė Tiranė ka thėnė se lajmi nuk ėshtė i vėrtetė, dhe mund tė kategorizohet sikurse lajmi pėr kėngėtaren, Albėrie Hadėrgjonaj, e cila pėr njė kohė u nda nga burri por mė vonė u bashkua.
Zakonisht kohėve tė fundit ėshtė bėrė nė modė qė nė Shqipėri tė ndahen dhe tė ribashkohen ēiftet. Rasti i ngjashėm ėshtė edhe ai i Frederik Ndocit dhe bashkėshortes se tij, Aidės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gjebrea ndahet nga gruaja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: