Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lohan: Mė gjykojnė nė bazė tė veshjes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lohan: Mė gjykojnė nė bazė tė veshjes   13/9/2008, 15:32

Lindsay Lohan beson se njerėzit e gjykojnė gjendjen e saj mendore nė bazė tė teshave tė cilat ajo i vesh.
Aktores sė filmit, “Mean Girls”, pėr tė cilėn spekulohet se ėshtė nė nj lidhje lezbike me Samantha Ronson, motrėn e producentit, Mark Ronson, i pengon qė vazhdimisht kritikojnė pėr paraqitjet e saja.
“Ajo ēka vesh mund tė tregojė mijėra gjėra. Mirėpo ato nuk janė gjithmonė tė vėrteta. Nėse nuk vishem mirė dhe dukem e ērregullt, njerėzit gjithmonė mendojnė se diēka e keqe po ndodh me mua. Ndėrsa nėse mbaj take dhe njė fustan tė mirė, atėherė jam pėrsėri nė formė...”, ka shpjeguar 21 vjeēarja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lohan: Mė gjykojnė nė bazė tė veshjes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: