Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Martesa e Mariah vetėm gjashtė muaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Martesa e Mariah vetėm gjashtė muaj   13/9/2008, 15:30

Sipas shoqeve tė Mariah Careyt, martesa e saj do tė zgjasė vetėm gjashtė muaj.
Kėngėtarja 38-vjeēare, e cila ėshtė martuar nė prill me reperin, Nick Cannon, mendon se i dashuri i saj nuk do tė mund t’i pėrballojė sjelljet e saja.
Njė mike e ngushte e Mariah, ka thėnė se 27-vjeēari, Nick, ėshtė bėrė njė objekt talljeje pėr miqtė dhe bashkėpunėtorėt e divas.
“Sipas meje, martesa do tė zgjasė, maksimalisht, gjashtė muaj. Nuk besoj se do tė zgjasė mė tepėr. Nick bėn gjithēka qė i thotė Mariah, ai ėshtė si qenushi i saj. Ai mė tepėr kohė kalon nėpėr dyqane duke blerė gjėsende pėr Mariah sesa qė rri me tė”, ka thėnė burimi pėr revistėn javore, “Life and Style”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Martesa e Mariah vetėm gjashtė muaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: