Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beckham top-ylli i sportit amerikan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beckham top-ylli i sportit amerikan   13/9/2008, 15:29

Hamshori britanik, David Beckham, ėshtė votuar nga tinejxherėt si idhulli i tyre sportiv nė SHBA.
Beckham, i cili luan pėr skuadrėn kaliforniane, LA Galaxy, e ka marrė ēmimin prestigjioz nė ceremoninė, 2008 Teen Choice Awards, e cila ėshtė mbajtur tė dielėn nė Los Angeles.
Evenimenti i cili ėshtė udhėhequr nga Miley Cyrus e nxori Beckhamin fitues kundrejt shumė yjeve tė sportit amerikan tė cilėt kanė lindur nė Amerikė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Beckham top-ylli i sportit amerikan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: