Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur   13/9/2008, 15:27

Superyjet e Hollywoodit, Brad Pitt dhe Angelina Jolie, janė emėruar si ēifti i veshur mė mirė nga 'bibla' e modės, Vanity Fair.
Prindėrit e rinj, tė cilėt sapo kanė mirėpritur nė jetė binjakėt, Knox dhe Vivienne, kanė kryesuar listėn e tė veshurve mė bukur, duke mposhtur konkurrentėt kryesor tė tyre, Ashton Kutcher dhe Demi Moore, dhe ēiftin britanik David dhe Victoria Beckham.
Pitt ka udhėhequr me paraqitjet e tija nė qilimin e kuq, derisa Jolie ka dominuar si nėna me stilin mė tė mirė.
Pas Joliet, tė famshmet e veshura mė bukur kanė qenė ylli i serialit "Sex and the City", Sarah Jessica Parker, fituesja e Oskarit Tilda Swinton, Ivanka Trump dhe Zonja e Parė e Francės, Carla Bruni.
Listėn e meshkujve tė veshur mė bukur e kanė pasuar David Beckham, Daniel Craig, Kanye West dhe dizajneri Karl Lagerfeld
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pitt dhe Jolie tė veshur mė bukur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: