Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ermal Fejzullahu bie nė dashuri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ermal Fejzullahu bie nė dashuri   13/9/2008, 15:24

Edhe pse shumė pak flet pėr jetėn e tij private, kėngėtari Ermal Fejzullahu duket se mė nė fund ka rėnė nė dashuri.
Kėngėtari kosovar, i cili sapo ka dalė nga matura, shumė rrallė ėshtė parė nėpėr ndeja i shoqėruar nga vajzat, por siē duket tani Ermali e ka bėrė publike lidhjen me tė dashurėn e tij duke dalė bashkė me tė nėpėr rrugėt e Prishtinės.
Madje ka thashetheme se ai e merr atė nėpėr tė gjitha koncertet, qoftė nė Kosovė apo edhe nė diasporė.
Njė burim ka thėnė pėr telegrafi.com se Ermali ndihet shumė mirė mė tė dashurėn e tij, dhe se emri i tė dashurės ėshtė Ariana.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ermal Fejzullahu bie nė dashuri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: