Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Eralda Hitaj, histori dashurie me futbollistin Pema

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Eralda Hitaj, histori dashurie me futbollistin Pema   13/9/2008, 15:23

Tashmė historia e dashurisė mes modeles, Eralda Hitaj, dhe futbollistit, Eleandro Pema, nuk pėrbėn mė mister.
Ēifti ėshtė parė sė bashku nė ambiente tė ndryshme dhe lokale tė Tiranės, duke shkėmbyer gjeste afeksioni, qė nuk lė mė dyshim: Ata tė dy janė bashkė.
Eralda e ka mohuar gjithmonė kėtė lidhje, tė cilėn e ka komentuar si thjesht miqėsi tė sinqertė mes tyre. Por vetėm pak ditė mė parė ajo ėshtė parė sėrish nė krahėt e tė dashurit tė saj nė njė nga plazhet e jugut tė Shqipėrisė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Eralda Hitaj, histori dashurie me futbollistin Pema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: