Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēiljeta dhe Ingridi sė shpejti nė Kosovė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēiljeta dhe Ingridi sė shpejti nė Kosovė   13/9/2008, 15:20

Tani qė tė gjithė e mėsuan tė vėrtetėn e "pėrleshjes" nė ring mes Ingridit dhe Ēiljetės, tė dyja vajzat superseksi kanė preferuar qė tė ndajnė sė bashku edhe frytet e suksesit tė tyre.
Pas koncerteve nė Tiranė, ato do tė zhvendosen drejt Kosovės, ku i presin disa ditė tė zjarrta “grushtimesh”, kėtė herė nė skenė.
Arsyeja qė vajzat janė ftuar nė Kosovė, nuk ka pikė dyshimi qė ėshtė suksesi i tyre i fundit me kėngėn “Puē-puēi”, me tė cilėn pritet qė ta ‘kallin’ atmosferėn nė prishtinė.
Mėsohet se tė dyja artistet do tė marrin plot 1.500 euro secila pėr ēdo koncert, njė shumė kjo e cila nuk ėshtė as mė pak, as mė shumė veēse fryti i bashkėpunimit tė tyre tė fundit.
Mė pas pritet qė tė dyja vajzat tė kenė tė prenotuar njė udhėtim akoma mė tė paguar drejt njė skenė shqiptare nė SHBA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ēiljeta dhe Ingridi sė shpejti nė Kosovė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: