Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Britney njė Pussycat Doll

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Britney njė Pussycat Doll   13/9/2008, 15:20

Britney Spears mund tė bėjė njė paraqitje nė video-incizimin mė tė ri tė grupit, "Pussycat Dolls".
Kėngėtarja problematike e cila po qėndron nė Burbank tė Kalifornisė ėshtė takuar me vajzat e grupit gjatė xhirimit tė videos pėr kėngėn e tyre “When I Grow Up there”.
"Ajo ka ardhur nė xhirimet e vajzave. Britney ėshtė takuar me Roy Bank, presidentin e Merv Griffin Entertainment. Ishte njė takim serioz dhe ata kanė folur pėr ide dhe programe tė ndryshme – pėrfshirė edhe njė shou tė muzikės”, ka thėnė njė burim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Britney njė Pussycat Doll
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: