Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Adnan Ghalib kėrcėnohet me vdekje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Adnan Ghalib kėrcėnohet me vdekje   13/9/2008, 15:14

Ish-i dashuri i Britney Spears, fotografi Adnan Ghalib, ėshtė kėrcėnuar me vdekje nga fansat e nevrikosur tė kėngėtares, pasi ai dėshiron tė shesė njė xhirim tė saj.
Ghalib, i cili ka qenė nė lidhje dashure me kėngėtaren e hitit, “Toxic”, ka njoftuar se ai ka qenė shėnjestėr e fansave tė nevrikosur tė Britneyt, pasi kishte thėnė se ai dėshiron ta bėjė publike njė video-incizim tė pakėndshėm tė kėngėtares, ku ajo paraqitet e zhveshur.
“Kam pasur shumė telefonata nė lidhje me kėtė nga mbarė bota. Ata mė janė kėrcėnuar me vdekje nėse e nxjerr nė internet video-incizimin, pėr kėtė arsye dėshiroj tė bėj njė pauzė nga industria”, ka komentuar Ghalib.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Adnan Ghalib kėrcėnohet me vdekje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: