Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shpati blen gardėrobė nė Prishtinė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shpati blen gardėrobė nė Prishtinė   13/9/2008, 15:12

Kėngėtari i njohur nga Maqedonia, Shpat Kasapi, ėshtė parė nė lokalet e Pallatit tė Rinisė dhe Sporteve nė Prishtinė, duke blerė gardėrobė tė re.
Si zakonisht ai me tepėr ka qenė i interesuar pėr kėpuca me maje, dhe xhinse me ngjyra tė ndryshme, ndėrkohė qė ka biseduar me shokėt e vet pėr atė se si ai i ngjason shumė futbollistit Cristiano Ronaldo.
Po ashtu, mėsohet se Shpat Kasapi po qėndron nė Kosovė pėr promovimin e albumit tė tij, dhe kėngėve tė reja, pėrderisa nuk dihet se a do tė xhirojė ndonjė klip gjatė kėtyre dy muajve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Shpati blen gardėrobė nė Prishtinė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: