Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Arbėri fitues i spektaklit Big Brother

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Arbėri fitues i spektaklit Big Brother   13/9/2008, 15:11

Arbėri ėshtė shpallur fituesi i spektaklit Big Brother dhe 50 mijė eurove qė sjell kjo fitore, duke e mposhtur edhe rivalin e fundit “don zhuanin” e shtėpisė, Olsin.
Arbėri ka dalė fitues nė mesin e pesė banorėve tė fundit tė mbetur, ku ishin edhe Poli, Najada, Astriti dhe Olsi.

I pari i eliminuar nga pesėshja e fundit gjatė natės finale ishte Poli, i ndjekur nga Najada, ndėrsa mė pastaj shtėpinė e lėshoi edhe Astriti duke lėnė pėr fund si rivalė kryesorė dyshen Olsi-Arbėri, nga tė cilėt Arbėri doli edhe fitues i kėtij organizimi mjaft tė famshėm.

Shume urime per Arberin ne emer te gjithe popullit te Republikes se Kosoves dhe anembane botes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Arbėri fitues i spektaklit Big Brother
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: