Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Temperamenti i Campbell tėrbohet pėrsėri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Temperamenti i Campbell tėrbohet pėrsėri   13/9/2008, 15:09

Duket se terapia pėr kontrollimin e emocioneve nuk ka pasur sukses pėr bukuroshen, Naomi Campbell, pasi supermodelja ėshtė parė duke bėrtitur e zemėruar gjatė njė mbrėmjeje nė Londėr.
Naomi ishte dukur e lumtur nė fillim duke pozuar pėr fotografėt dhe duke ngrėnė ushqim me miqtė e saj nė restorantin Cipriani tė Londrės.
Mirėpo sjellja e saj e kėndshme ishte zhdukur shumė shpejt kur ajo papritmas kishte filluar tė bėrtiste me zė tė lartė dhe menjėherė ishte larguar nga restoranti.
“Papritmas Naomi u ēua dhe filloi t’i lėvizte duart nė mėnyrė maniake. Askush nuk mund ta kuptonte se ēka shkoi keq me tė” ka thėnė njė i pranishėm pėr “London Paper”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Temperamenti i Campbell tėrbohet pėrsėri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: