Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Hathaway dėshiron ta ndryshojė imazhin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Hathaway dėshiron ta ndryshojė imazhin   13/9/2008, 15:08

Anne Hathaway ka dėshirė tė madhe ta ndryshojė imazhin e saj “tė vajzės sė mirė” dhe nė kėtė mėnyrė ta ndryshojė edhe perceptimin e publikut ndaj saj.
Aktorja 25-vjeēare, e cila ėshtė bėrė e famshme me rolet e saja nė filmat pėr fėmijė, “The Princess Diaries” dhe “Ella Enchanted”, thotė se ajo dėshiron ta ndryshojė kuptimin e publikut pėr tė.
“Nuk jam edhe aq e keqe. Mirėpo, mendoj se njerėzit e kanė idenė se unė kam qėndruar nė shtėpi, kam lėpirė sheqerka dhe kam ngrėnė ēokollata duke shikuar filmat e animuar”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Hathaway dėshiron ta ndryshojė imazhin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: