Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.bestgoo.com". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jolie: Brad mė bėn tė ndjehem seksi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Jolie: Brad mė bėn tė ndjehem seksi   13/9/2008, 15:07

Angelina Jolie ka thėnė se partneri i saj, Brad Pitt , ėshtė pikėrisht ēfarė ajo ka kėrkuar dhe asgjė nuk mund ta mohojė tė vėrtetėn se ai ėshtė burri dhe babai pėrsosur pėr tė dhe fėmijėt.
“Jam shumė e lumtur. Jam me njė mashkull i cili mė bėn tė ndjehem seksi edhe si shtatzėnė dhe ai i do fėmijėt... Ai ėshtė njė baba shumė i zoti”.
“Secila femėr e di se kur je shtatzėnė dhe ke njė mashkull i cili ėshtė krah teje atėherė gjithēka ėshtė mirė. Jam vėrtet e lumtur qė e kam atė”, ka thėnė Jolie.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Jolie: Brad mė bėn tė ndjehem seksi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: